Ostadar.org / Urretxu-Zumarragako Ostadar Mendi Taldea
Urretxu-Zumarragako Ostadar Mendi Taldea 18+ urtez ibilaldiak euskaraz dokumentatuz
laguntzailea Alex Kirolak
 
eu | es   
 [ Hemen zaude: 
Ostadar Mendi Taldea > Sarrera > Informazioa > Argazki Lehiaketa
 ]
   
Beitia argazkia

Datorren 2017ko maiatzaren 21ean, Urretxu-Zumarragan, Iñaki Beitiaren omenezko 21. Mendi-martxa antolatuko dugu.

Behar duzun informazio guztia http://www.beitia.org webgunean aurkituko duzu.

OSTADAR Mendi Taldearen 4. Haur argazki rallyaren argazkiak
B

Bistara itzazu datorren abenduaren 5etik aurrera (21:00etatik aurrera) webgune honetan OSTADAR Mendi Taldeak antolatutako Mendi eta Naturako Haur Rallyaren IV. Edizioaren argazki irabazleak baita argazkirik onenak ere!


Elurrolde bat AEBtan

Elurrolde baten aurrean jakin beharreko aholkuak ikas itzazu.

Goierriko Bira

Hona hemen, Goierriko Bira egin eta gero, talde eta banakoen eskura uzten dugun informazioa.

Behar duzun informazio guztia hemen aurkituko duzu.

Gaurko eguraldia
Haurrentzako Mendiko argazkien IV. OSTADAR Rallya

Mendiko eta Naturako argazkien VI. OSTADAR Lehiaketa -Ebazpena-
  • Lehen saria - Tre cime di Lavaredo - Iñigo Cia da Riva (Iruñea - Nafarroa)
  • Bigarren saria - Monte Rainier - Filiberto Capote (San Cristóbal de la Laguna - Tenerife)
  • 1. Finalista - Sajama Parke Nazionala - Aitzol Etxegoien (Lasarte-Oria - Gipuzkoa)
  • 2. Finalista - Albufera - Enrique Izquierdo (Valentzia)
  • 3. Finalista - Hielo - Javier Sanchez (Alpedrete - Madril)
  • 4. Finalista - Udazkenaren malenkonia - Julen Auzmendi (Legazpi - Gipuzkoa)
  • 5. Finalista - Circumpolar sobre el Chogori - Javier Camacho (Iruñea - Nafarroa)
  • 6. Finalista - Ouzoud - Josu Rollan (Sarria - Araba)
  • Antokakuntzak aukeratua - Los Annapurnas - Luis Miguel Agulló (Pobla de Vallbona - Valentzia)
  • Antokakuntzak aukeratua - Izenbururik gabe - Daniel Losada (Madril)
  • Antokakuntzak aukeratua - Jirishanca - Nicolas Duran (Badajoz)
  • Antokakuntzak aukeratua - Dolomitak - José Agustín Gurrutxaga(Bergara - Gipuzkoa)
  • Antokakuntzak aukeratua - Apocalipsi - Jordi Gallego (Sant Feliu de Guixols - Girona)
  • Antokakuntzak aukeratua - Dunas - Julian Gil (Legazpi - Gipuzkoa)
  • Antokakuntzak aukeratua - Rincon de Linza en Otoño - José Miguel Gimenez (Ansó - Huesca)
B KATEGORIA (Euskal Herriko paisaiak):
  • Lehen saria - La Tormenta - Javier Camacho (Iruñea - Nafarroa).
  • Bigarren saria - Camino a casa - Bigarren saria - Ángel Benito (Logroño - Errioxa).
  • 1. Finalista - Auñamendi-Anie - Mikel Cantalapiedra (Sopela - Bizkaia).
  • 2. Finalista - Otoñal en Elosua - Iñigo Korta (Azpeitia - Gipuzkoa).
  • 3. Finalista - Goierri - Migel Angel Otsoa de Alda (Legazpi - Gipuzkoa).
  • 4. Finalista - Herriko Saria - Gaztelugatxe - Imanol Diaz de Garaio (Urretxu - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Mala mar - Iban Garrido (Pasai-Donibane - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Irati - Enrique Izquierdo (Valencia).
  • Antolakuntzak aukeratua - Arrats gorri - Luis Llavori (Zumaia - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Las arterias del bosque - Oscar Peña (Arrigorriaga - Bizkaia).
  • Antolakuntzak aukeratua - Cuento de hadas - Arkaitz Morales (Bilbo - Bizkaia).
  • Antolakuntzak aukeratua - Ventisca en Urbasa - Juan José López Azurmendi (Bergara - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Amanece en Aizkorri - Daniel Arranz (Madril).
  • Antolakuntzak aukeratua - Artazul congelado - Francisco José Padilla (Iruñea - Nafarroa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Barrika - Miguel Grijelmo (Getxo - Bizkaia).
Xabier Ormazabal KATEGORIA:
  • Xabier Ormazabal saria - Neila - Benito Cantero (Bergara - Gipuzkoa).
  • 1. Finalista - Izotz ozeanoan - Gotzon Arribas (Gasteiz - Araba).
  • 2. Finalista - Urbasa - Juan José López Azurmendi (Bergara - Gipuzkoa).
  • 3. Finalista - Izotz pasadizoa - Kepa Urmeneta (Legazpi - Gipuzkoa).
  • 4. Finalista - Ventisca - Alberto Iglesias (Ainsa - Huesca).
  • 5. Finalista - Solos en el Perito - Daniel Arranz (Madril).
  • 6. Finalista - Voluntades de hierro - Javier Camacho (Iruñea - Nafarroa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Kemena - Iosu Garai (Legazpi - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Hacia el cielo - Amador Avellaneda (Gazteiz - Araba).
  • Antolakuntzak aukeratua - Gailur ondoan - José Agustín Gurrutxaga (Bergara - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Argiaren kontra - Andoni Epelde (Arrasate - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - La carrera de la luna - Joan Masdeu (Ripoll - Girona).
  • Antolakuntzak aukeratua - Montes de Oca - Juan Ramon Llavori (Zumaia - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Caminando entre fantasmas - Raúl Esteban (Mungia - Bizkaia).
  • Antolakuntzak aukeratua - Formigal - José Antonio Sancho (Becerril de la Sierra - Madril).
  • Antolakuntzak aukeratua - Surcos - Rafael Moreno (Tierz - Huesca).
  • Antolakuntzak aukeratua - Paisaje de vida y pureza - Rosa Maria Seva (Elda - Alacant).
  • Antolakuntzak aukeratua - Monte Rosa - Juanjo Kerexeta (Zumarraga - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Bardeak - Benito Cantero ( Bergara - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Karakate - Juan Antonio Palacios (Eibar - Gipuzkoa).
  • Antolakuntzak aukeratua - Camino a la cumbre - Arkaitz Morales (Bilbo - Bizkaia).
  • Antolakuntzak aukeratua - Ganbo - Asier Aranzabal (Amorebieta-Etxano - Bizkaia).